درباره حجره سنا

داستان حجره سنا ما از سال 93 با دغدغه ای که در حوزه سبک زندگی داشتیم وارد عرصه توزیع محصولات سالم شدیم. از همان ابتدا عرضه محصولات سالم را یک جبهه اصلی و مهم برای مقابله با استعمار و مافیای حوزه سلامت، می دانستیم و برای این کار مقدس تمام همت خود را به کار گرفتیم.
حجره سنا یک فروشگاه عادی نیست. حجره سنا یک پایگاه فرهنگی است که هدفش ترویج سبک زندگی صحیح و سالم زیستن مردم است.

در حجره سنا اولاً کیفیت و اصالت و ثانیاً قیمت مناسب مورد توجه است. در همین راستا حجره سنا هیچ زمان به خود اجازه نمی دهد محصولاتی را که کیفیت پایین ولی قیمت ارزان دارند عرضه کند.

مجموعه حجره سنا متعلق به جریان مردمی مکتب اسلامی است که سال هاست در زمینه تعلیم و تربیت در کشور فعالیت دارد.

 

با مکتب اسلامی بیشتر آشنا شوید.

سنا یعنی سلامت ناب اسلامی

حجره سنا یک مجموعه مردمی با رویکرد تحقق توحید در سبک زندگی است که مفتخر است می‌تواند برای شما سلامت ناب اسلامی را به ارمغان بیاورد این مجموعه زیر نظر شاگردان و نمایندگان معتبر حضرت آیت الله تبریزیان حفظه الله مدیریت می‌شود.

آموزه‌های اسلام به ما یاد می‌دهد که چگونه سالم زندگی کنیم و سالم زندگی کردن یعنی مقدمه‌ای برای بندگی خوب خدا و خدمت به خلق خدا.

حجره سنا خدمتی از مکتب اسلامی است که شعارش تحقق توحید در ساختار تزکیه و تعلیم است.

 

چرا باید از حجره سنا خرید کنیم؟

پنج دلیل مهم برای خرید از مجموعه حجره سنا وجود داره:

حجره سنا کیفیت محصولاتش رو تضمین میکنه.
محصولات حجره سنا در مرحله کیفیت سنجی چندین بار توسط متخصصین طب اسلامی و کارشناسان تغذیه بررسی میشود و تمامی ترکیبات یک محصول مورد بررسی علمی قرار میگیرد.

جنس فروخته شده پس گرفته می شود.
شما می توانید از حجره سنا با خیالی راحت و آسوده خرید کنید چراکه بعد از خرید به هر علتی اگر قصد برگشت محصول را داشتید در مدت زمان مشخص می توانید آن را به حجره سنا برگشت دهید.

قیمت باورنکردنی
قیمت محصولات حجره سنا بسیار مناسب تر از قیمت مشابه این محصولات در فروشگاه های دیگر است. حجره سنا تا حد امکان قیمت محصولات را کاهش داده تا مردم بتوانند محصولات سالم و با کیفیت را با قیمتی مناسب خریداری کنند.

ما تولید کننده ایم
حجره سنا در برخی محصولات به طور مستقیم درگیر تولید شده و آن محصول را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید کرده و به دست مشتری می رساند.

حجره سنا یک پایگاه فرهنگی است
سود حاصل از فروشگاه حجره سنا به امورات فرهنگی تعلق گرفته و تماما در امورات خیریه و ترویج سبک زندگی اسلامی هزینه می شود.

حجره ما

مرکز اصلی حجره سنا در استان خراسان رضوی و شهرستان سبزوار قرار دارد.
شما می توانید هر زمانی که قصد زیارت امام رضا علیه السلام را داشتید قبل از رسیدن به مشهد، در سبزوار توقف داشته باشید و از حجره سنا دیدن کنید.

فروشگاه حجره سنا فقط برای خرید محصولات و اقلام دارویی نیست. اینجا مکانی است که با حضور در آن، روحیه و امید تازه ای گرفته و برای ادامه روز انرژی مضاعفی خواهید گرفت.

آدرس ما: سبزوار، خیابان مدرس، مدرس 30، فروشگاه حجره سنا
ساعت کاری: صبح ساعت 9 الی 14، عصر ساعت 17 الی 21
تلفن: 05144234666